GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2020 14:55   Güncelleme : 10-09-2020 14:55

Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Vekili Kılınç'a Ziyaret..

Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Vekili Kılınç'a Ziyaret..

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın Anamur’un hizmet ihtiyaçları için Ankara’da bulunması dolayısıyla Anamur Belediye Başkanlığına vekalet eden Mersin Büyükşehir ve Anamur Belediye Meclis Üyesi Kazım Kılınç’ı Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ettiler.

 

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Zümrüt  Cömertler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tahsin Ünlü, İbrahim Polat, Mithat Ünal ve  Vahdet Topçuoğlu, Başkan Vekili  Kazım Kılınç’ı ziyaret ederek, belediye  çalışmaları hakkında  görüş alışverişinde  bulundular. Aynı zamanda kendisi de Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Olan, Belediye Başkan Vekili Kazım Kılınç, kendisini ziyaret eden Cemiyet Yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Park ve Bahçelerden  sorumlu Başkan Yardımcısı  Türkan Kasapoğlu,  yapılan  çalışmalar  hakkında  gazetecilere  bilgi verdi.

Başkan Yardımcı Mehmet Tuğrul ise Pandemi nedeniyle sosyal ve kültürel  aktivitelere  zorunlu olarak  ara verdiklerini  söyledi.

MHP İlçe Başkanı Adnan  Gübbük de, 12 Eylülde Cumartesi günü saat: 10.00’da Anamur Belediyesi Yıldız düğün salonunda  yapılacak olan 13. Olağan ilçe kongresine, tüm  gazetecileri  davet ettiklerini belirterek, şifai olarak da  daveti yineledi.