MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-09-2020 09:51   Güncelleme : 21-09-2020 09:51

Yılmaz ve Afyoncu Ailelerinin Mutu Günü..

Yılmaz ve Afyoncu Ailelerinin Mutu Günü..

Ayşe & Mehmet Meriç çifti muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

 

Bilen & Mustafa Feyzullah Yılmaz çiftinin kızları Ayşe ile Saliha & Uğur Afyoncu çiftinin oğlu 19 Eylül 2020 Cumartesi günü Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

 

Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran,  Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, CHP mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Ak Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan, Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ak Parti Bozyazı İlçe Başkanı Seçkin Taş, İyi Parti Anamur ilçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Başkanları, Mahalle muhtarları ve kalabalık bir davetli kitlesinin katıldığı düğünde genç çiftlerin Nikah törenlerini Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç kıydı. Gelin hanıma, damadın ayağına basması için tüyo veren Başkan Kılınç, genç çifte kutsal hediyeler olan Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

 

Gelin ve Damadın babaları konuşma yapmak üzere sahneye davet edildi. Gelin hanımın babası Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, konuşmasında tüm misafirlerine hoş geldiniz derken, onları tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeni ile uyardı. “mutluluklar paylaşıldıkça artar sizler bu gün buraya bizim mutluluğumuzu paylaşmaya geldiniz ayaklarınıza sağlık hepinize teşekkür ediyorum. Ancak sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdan daha önemli. Bu nedenle tedbirleri ve kuralları elden bırakmayalım. Oynamayalım, sosyal mesafemizi koruyalım.” Dedi.

 

Koranavirüs tedbirleri gereği  1 saatle sınırlı tutulan düğün takı merasiminin ardından son buldu.

 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin