EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-09-2020 17:15   Güncelleme : 21-09-2020 17:15

Türk Eğitim Sen'den Basın Açıklaması...

Türk Eğitim Sen'den Basın Açıklaması...

Türk Eğitim Sen Anamur İlçe Temsilciliği yazılı bir basın açıklaması yayımlayarak, 2020-2021 Eğitim Öğretime başlayan öğrencilere, yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

 

Türk Eğitim Sen & Türkiye Kamu Sen Anamur İlçe Başkanı Hayri Kılınç yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

 21 Eylül 2020 tarihi itibariyle anasınıfı ve birinci sınıflardan başlamak üzere yüz yüze eğitim başladı. Hayırlı uğurlu olsun.                                                 

 

Toplum olarak kurallara dikkat edersek devamında inşallah bütün sınıflar ve öğretmenlerle yüz yüze eğitim başlayacaktır. Milli Eğitim Bakanlığından beklentimiz bu süreci çok iyi denetlemesi, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin sağlığını her şeyin önüne koymasıdır. Başka gelişmiş ülkeleri örnek olarak gösterip ülkemiz gerçekleri göz ardı edilmemelidir.  Uzaktan eğitim konusunda yaşanan sıkıntılar bir an önce çözüme kavuşturulmalıdır. İnterneti olmayan, bilgisayarı olmayan öğrenci bırakılmamalıdır.

 

Türk Eğitim Sen Anamur İlçe Temsilciliği olarak okullarımızla her daim irtibat halinde olacağız. Gördüğümüz ve bize ulaşan aksaklıkları yetkili mercilere iletip çözümü noktasında takipçisi olacağız.  

 

Yeni eğitim öğretim yılımız öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve bütün eğitim camiasına hayırlı uğurlu olsun.

                            

                             Hayri KILINÇ

Türk Eğitim Sen&Türkiye Kamu Sen Anamur İlçe Başkanı

AdminAdmin