SİYASET
Giriş Tarihi : 25-09-2020 18:13   Güncelleme : 25-09-2020 18:13

MBŞ Belediyesi'nden Vatandaşa Küçükbaş Hayvan ve Yem Desteği..

MBŞ Belediyesi'nden Vatandaşa Küçükbaş Hayvan ve Yem Desteği..

vetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: rgb(54, 54, 54); line-height: 19.5px; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;"> "HAYDİ GEL KÖYÜMÜZE DESTEK VERELİM PROJESİ"  kapsamında Anamur’da geçimini hayvancılıkla sağlayan vatandaşlara 25 adet küçükbaş hayvan ve bu hayvanların 1 yıllık yem ihtiyacı veriliyor.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer'in talimatıyla başlatılan "HAYDİ GEL KÖYÜMÜZE DESTEK VERELİM PROJESİ" kapsamında Anamur’da yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan üreticilerimize 25 adet küçükbaş hayvan veriyoruz ve bir yıllık yem ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

Üretici seçiminde önceliğimiz kadınlar ve gençlerimiz. Böylece hem kadınlarımız aile bütçesine katkı sağlamış olacak hem de kentimizin hayvancılığına ve ülke ekonomisine de artısı olacaktır.

 

Bu projede hedefimiz tarım ve hayvancılığın gelişmesi ve sosyal belediyecilik ilkesinden hareketle vatandaşlarımızın ekonomik olarak desteklenmesini sağlamaktır.

AdminAdmin