SİYASET
Giriş Tarihi : 12-10-2020 11:40   Güncelleme : 12-10-2020 11:40

MHP İl Başkanı Gölgeli Güven Tazeledi..

MHP İl Başkanı Gölgeli Güven Tazeledi..

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin 13. Olağan İl Kongresinde Zeynel Uğur Gölgeli , delegelerin desteği ile güven tazeleyerek yeniden Mersin İl Başkanı oldu.


Milliyetçi Hareket Partisi Mersin 13. Olağan İl Kongresinde Zeynel Uğur Gölgeli , delegelerin desteği ile güven tazeleyerek yeniden Mersin İl Başkanı oldu.


Divan Başkanlığını MHP Genel Başkanı Mevlüt Karakaya’nın yaptığı olağan kongrede MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek’te katip üyelik yaptılar. Parti teşkilatlarının ilgi gösterdiği kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
 

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajının okunmasının ardından gündem maddeleri okunup ibraz edildi.


Tek liste, tek aday ile yapılan seçimin ardından delegelerin desteği ile yeniden MHP Mersin İl Başkanı Seçilen Zeynel Uğur GÖLGELİ seçim sonrası teşekkür konuşması yaptı.


Başkan gölgeli Teşekkür Konuşmasında şu ifadelere yer verdi;


Kıymetli Dava Arkadaşlarım;


Bilge Liderimizin takdir ve tasarruflarıyla 2017 yılında atanmış olduğum MHP Mersin İl Başkanlığına, bugün gerçekleşen 13.Olağan İl Kongremizde, delegelerimizin tamamına yakınının oylarıyla güven tazeleyerek yeniden seçilmiş bulunmaktayım.


Bizlere bu kutlu görevi layık gören, başta Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’ye teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah, son nefesimize dek Bilge Liderimizin emrinde kutlu emanete layık olabilmeyi nasip eylesin.


Kongremize gelerek bizleri şereflendiren ve kongremizin Divan Başkanlığımızı yapan Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mevlüt KARAKAYA başkanımıza teşekkür ediyorum.


Kongremize katılımları ve destekleri ile yanımızda olan;


MYK ve MDK Üyelerimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, MHP İlçe Başkanlarımıza, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatlarımıza, Kadın Kollarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Basınımızın güzide temsilcilerine ve tüm Ülküdaşlarımıza teşekkür ediyorum.


Katılımlarıyla bizlere şeref veren Kıymetli Ak Parti Mersin İl Başkanına ve Akdeniz Belediye Başkanına teşekkür ediyorum.


Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.


Böyle şerefli bir mücadalede, her dava arkadaşımdan Allah razı olsun.

Sağ olun, var olun.


Cenab-ı Allah'a emanet olun '' dedi.