GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-10-2020 12:48   Güncelleme : 30-10-2020 12:48

Anamur'un İçme Suyu Projesi İhale Edilecek..

Anamur'un İçme Suyu Projesi İhale Edilecek..

 

Anamur’un İçme Suyu Projesinde Yeni Gelişme

 

Uzun zamandır çözüm bekleyen Anamur’un İçme Suyu projesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın  geçtiğimiz ay Ankara’ya giderek, İller Bankası Genel Müdürlüğünde bir dizi görüşmeler gerçekleştirdiklerini, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ten Anamur’un içme suyu için gerekli destek sözünü aldıklarını daha önceki haberlerimizde siz okuyucularımıza duyurmuştuk.

 

İçme Suyu Projesi İhale Aşamasına Geldi..!

 

26 Ekim 2020 Pazartesi günü Anamur’un İçme Suyu Projesi için, Mersin Büyükşehir MHP Meclis Grup sözcüsü Mehmet Topkara ile birlikte Ankara’ya giden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İller Bankası Genel Müdürünü ziyaret ederek Anamur’un İçme suyu projesi hakkında bilgiler aldı.

 

İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret eden Başkan Kılınç, Anamur içme Suyu Projesinin 2021 Yılı içerisinde ihale edileceğinin müjdesini verdi.

 

Anamur için verdiğimiz her sözün arkasındayız diyen Başkan Kılınç, “Anamur’un içme suyu problemi öncelikli hedefimiz. İçme suyu projemiz hazır 2021 yılı içerisinde ihaleye edilecek.

 

Anamur’da bizim dönemimizde asfaltsız yol bırakmayacağız. Mahalle mahalle asfalt çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

 

Anamur’a Doğalgaz getirme çalışmalarımız sürüyor. Kısa zamanda Anamur’da Doğalgaz ölçüm çalışmaları yapılmaya başlanacak. Her şey Anamur için her şey Mersin için. Dedi”

AdminAdmin