SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2020 10:31   Güncelleme : 31-10-2020 10:31

Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası Finalistleri Belli Oldu..

Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası Finalistleri Belli Oldu..

 

Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları kulübü ile Anamur Belediyesinin birlikte organizasyonunu gerçekleştirdikleri Cumhuriyet Kupası Tenis turnuvası  final maçları yapılarak sona erdi.

 

Konu hakkında açılamalarda bulunan ANTİSK Başkanı Ali Balcı, Bu yıl ilk kez organizasyonunu yaptığımız Cumhuriyet kupası Tenis turnuvası Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97 yılına yakışır bir şekilde centilmence ama rekabetçi ve saygı çerçevesinde gerçekleşti.”dedi.

 

Turnuva ödüllerini Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılıç takdim ederken, kulübe her zaman destek vermeye devam edeceğini ifade etti.

 

Turnuvamıza 32 erkek 16 bayan sporcu katıldı. Tek bayanlar finalinde Şampiyon Şeyda Mutlay Yavuz olurken ikinci ise Zübeyde Dalaklıoğlu oldu. Tek erkekler finalinde Kulübümüz genç sporcuları büyük başarı göstererek sporcularımızdan Oğuzhan Erdem şampiyon olurken ikinci ise yine genç sporcularımızdan Ali İmdat oldu.

 

Finalistler Anamur Belediye Başkanlığınca kupa ve madalyanın yanında çeyrek altınla ödüllendirilerek unutamayacakları bir hatıra bırakıldı.

 

 

 

AdminAdmin