GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-11-2020 14:59   Güncelleme : 06-11-2020 14:59

Gündeş Anamur Basını İle Bir Araya Geldi..

Gündeş Anamur Basını İle Bir Araya Geldi..

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Bedrettin Gündeş Anamur’a gelerek, Anamur-Bozyazı Yerel Basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Anamur Yeşilçam Kafede, Anamur-Bozyazı Basın mensuplarıyla bir araya gelen Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, yıllardır Basınla iç içe çalışlıklarını belirterek, yerel basının yaşadığı zorlıkları, sıkıntıları bildiğini ve Yerel Basının yerel yönetimlerce desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Basın sektörünün artık dijitale doğru gittiğini kaydeden Gündeş, “Bu gidişe ayak uydurup, dijital gazeteye geçiş yaparak, dünyayı kim daha iyi yorumlar ise o  gazete daha çok talep görecektir.” dedi.

Anamur’un bir taşra olarak bu kadar güçlü bir basın gurubu olduğunu görmekten mutluluk duyduğunu belirten Gündeş, Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak tüm Basın mensuplarımızın haberlerini takip edeceklerini bundan sonra basınla olan diyaloglarının dirsek teması halinde devam edeceğini belirtti.

 

MBŞ Belediyesinde Çalışmadan Maaş Alan Kimse Yok..

 

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmadan, işini hakkıyla yapmadan maaş alan hiç kimse yok diyen Gündeş, “Başkanımız sayın Vahap Seçer bu konuda çok hassas, kendisi 24 saatin 18 saatini çalışıyor. Bu enerjiyi hayranlıkla takip ediyoruz.  Bütün daire başkanlarına da talimat verdi. Her hafta bir bögeyi ziyaret edeceksiniz. Orada sizin branşınız ile ilgili işler nasıl yürüyor, herhangi bir eksiklik aksaklık var mı? Takip edeceksiniz. Şeklinde talimatı var. Dolayısıyla bizlerde makamımızda oturarak değil sahaya inerek işlerimizi takip ediyoruz. Yani aldığımız  maaşımızın hakkını veriyoruz. Sizlerle daha sık bir araya geleceğiz.” İfadelerini kullandı. 

 

 

 

AdminAdmin