SİYASET
Giriş Tarihi : 07-11-2020 11:51   Güncelleme : 07-11-2020 11:51

CHP Bozyazı'da Esnafın ve Piyasanın Nabzını Tuttu..

CHP Bozyazı'da Esnafın ve Piyasanın Nabzını Tuttu..

 

CHP Bozyazı ilçe Başkanı Baykal Arıdeniz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Üyeleri ile birlikte Tekeli mahallesinde Pazar ve mahalle esnafını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi,

 

Ekibiyle birlikte Pazar ve mahalle esnaflarını ziyaret eden, esnaflarla bir süre sohbet ederek, piyasanın nabzını tutan CHP Bozyazı İlçe Başkanı Baykal Arıdeniz, “ Bu gün İlçe Yöneticilerimiz, Kadın Kolları başkanım ve üyelerimizle birlikte Tekeli mahallemize Kurulan pazarcı esnafımızı ardından da mahalle esnafını ziyaret ettik. Esnaflarımıza Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’in selamlarını ilettik. Esnafımızın sorunlarını dinleyip bir süre sohbet ettik. CHP iktidarında esnafımıza ve halkımıza çözüm üretip derman olacağımızı ifada ettik.” dedi.  

 

İlçe Yönetimi olarak, sürekli sahada olacaklarını ifade eden Başkan Arıdeniz, Halkımızla her fırsatta bir araya geliyoruz, Halkımızın sorunlarını, ihtiyaçlarını dinliyoruz, onların taleplerini hizmet ihtiyaçlarını not alarak Mersin Büyük Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’e iletiyoruz. Halkımızda bu durumdan memnun oluyor.” İfadeleri kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin