GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2020 13:27   Güncelleme : 12-11-2020 13:27

Kaymakam Başaran'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret..

Kaymakam Başaran'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret..

 

Başaran’dan Basına İade-i Ziyaret..

 

Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran, Anamur Gazeteciler Cemiyetine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

 

AGC Başkanı Zümrüt Cömertler, Yönetim Kurulu Üyeleri; Gazeteci Tahsin Ünlü, Mithat Ünal, İbrahim Polat, Vahdet Topçuoğlu ve Gazeteci Yazar Kazım Kılınç’ın da bulunduğu ziyarette  Anamur ve Bozyazı basınının çalışma koşulları, sorunları ve çözüm önerilerinin yanında, başta pandemiden dolayı yaşanan genel sorunlar ele alındı.

 

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler, İade-i ziyaretlerinden Dolayı Kaymakam Mehmet Nuri Başaran’a teşekkür etti. 

 

Başaran, gerek Kaymakam olarak gerekse gazeteciler olarak her kurumun ve birimin millet adına görev yapan millete hizmet eden makamlar olduğunu kaydetti.

 

Kaymakamlık olarak basını bilgilendirmeyi şeffaf yönetim anlayışı adına da topluma hizmet vermenin bir gereği olduğunu kaydeden Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran; “Genel anlamda halka hesap verebilir bir yönetim anlayışını ciddi olarak önemsiyorum. Bu anlamda basına büyük görevler düşüyor. Kaymakamlık’ta oluşturulan basın birimimizle gazeteci arkadaşları bilgilendirmeye gayret gösteriyoruz. Bundan sonra bilgi paylaşımını sürdüreceğiz.” Dedi.

 

Pandemiden dolayı maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarının dikkate alındığı ziyarette, Sağlık ve İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge ve yeni uygulamalar hakkında da Başaran Basını bilgilendirdi.

 

Ziyaret, Kaymakam Başaran’ın Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ile çektirdiği fotoğrafla sona erdi.

 

 

AdminAdmin