SPOR
Giriş Tarihi : 12-11-2020 15:02   Güncelleme : 12-11-2020 15:02

Anamurspor Yörükler Grubundan CHP'ye Ziyaret..

Anamurspor Yörükler Grubundan  CHP'ye Ziyaret..

 

Anamurspor Yörükler Taraftar Grubundan Başkan Denize Ziyaret...

 

Anamur Spor Yörükler Taraftar Grubu CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş DENİZ 'i ziyaret ederek Forma ve atkı hediye etti...

 

Anamurspor Yörükler Grubu ve Anamurspor Taraftar Derneği Başkanı

 

Özgür BEREÇ ;"CHP İlçe Başkanı Sayın Durmuş DENİZ' e Anamur Sporumuzun formasını ve YÖRÜKLER Grubumuzun taraftar atkısını hediye ederek, Kuruluş aşamasındaki Anamurspor Taraftarlar Derneği' miz için katkı ve desteklerini istedik. Ziyaretimiz Samimi bir sohbet şeklinde gerçekleşmiştir. Sayın CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş DENİZ Beyefendi, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayın Medine TUNÇ Hanımefendi nezdinde tüm yönetim kadrosuna ve bizle yakınen ilgilenen sayın Mustafa MÜFTÜOĞLU,  Anamur Spor Eski Efsane Futbolcumuz Okan ÖZDEMİR e ve Sayın Ahmet ASLAN 'a çok teşekkür ederiz...

 

Her zaman söylediğimiz gibi Başka Anamur Yok, Başka Anamur Spor yok.. Herkesin sahip çıkıp desteklemesi gerekiyor. Yeşil Beyaz Renklere sahip çıkıp kalbinde olanları her zaman ayakta alkışlarız" dedi.

 

Başkan Deniz de ; "Anamur daki tüm spor faaliyetlerine koşulsuz destek vermeye çalışmaktayız. Anamur Spor’un hakkettiği mecralara gelebilmesi içinde tüm Anamurluların, Anamur’da yaşayan hemşerilerimizin, STK’ ların, Kurumların ve iş insanlarımızın birlik beraberlik ruhu ve Herşey Anamur için anlayışıyla destek vermeleri gerekmektedir... Bu konuda şahsım ve ilçe örgütümüz her zaman destek vermeye hazırdır.." dedi.

 

Anamur Spor Yörükler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü ve Sosyal işler Sorumlusu Mustafa BOZOĞLAN ise ;

" Kabullerinden dolayı ve kıymetli zamanlarından feragat edip bize vakit ayırdıkları için  Durmuş DENİZ başkanım nezdinde tüm CHP İlçe örgütüne teşekkür ederiz.. Anamur ve Anamur Spor için birlik beraberlik günü.. Her kesim gücü yettiğince elini taşın altında tutmaya devam eder ise hak ettiğimiz yerlerde olacağımızdan kuşkumuz yok.. Dilekçesini verdiğimiz kuruluş aşamasında olan Anamur Spor Taraftarlar Derneği’nin amaçlarından bir tanesi de şehrin dinamiklerini harekete geçirmek için gerekli temasların sağlanmasıdır... Bu bağlamdaki ziyaretlerimize Anamurspor Yörükler Taraftar Grubu olarak Reisimiz Özgür BEREÇ ve yol arkadaşlarımızla hız kesmeden devam edeceğiz... "Biz Şehri Beyaz ' a  Sevdamızı ise Yeşile boyayacağız.." dedi..

 

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu...

 

AdminAdmin