SİYASET
Giriş Tarihi : 14-11-2020 17:18   Güncelleme : 14-11-2020 17:18

Başkan Kahvecioğlu Saldırıyı Kınadı..

Başkan Kahvecioğlu Saldırıyı Kınadı..

 

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu yazılı bir basın açıklaması yaparak, GİK üyesi Mersin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Burhanettin Kocamaz’a karşı yapılan saldırıyı kınadı.

 

Başkan Kahvecioğlu’nun yazılı açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

13 Kasım 2020 günü, İl Başkanımız Sayın Mehmet DUTAR Bey, Milletvekilimiz Sayın Behiç ÇELİK Bey, GİK Üyemiz Sayın Burhanettin KOCAMAZ Bey , GİK Üyemiz Sayın Mehmet TÜRE Bey , İlçe Başkanımız Sayın Danyal MERCAN Bey,İl ve İlçe yöneticilerimizin birlik , beraberlik ve dayanışma içerisinde birlikte yaptıkları esnaf gezisi esnasında ;

 

GİK Üyemiz Sayın Burhanettin KOCAMAZ Beyin , bir kendini bilmez meczup tarafından hedef alınarak, sözlü ve yumurtalı saldıra uğramış olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunuyorum.

 

GİK Üyemiz Sayın Burhanettin KOCAMAZ Beye ; dün Tarsus ilçemizde yapılan menfur  saldırıyı yapanları, yaptıranları , alkışlayanları, buradan kendilerine hisse kapmayı planlayanları Şiddetle kınıyorum.

 

İYİ Parti GİK üyemiz ve Eski Mersin BŞB Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ ‘a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,

 

Tüm Mersin İl ve İlçe teşkilatları olarak; Bu çirkin saldırının,  İYİ  ailesinin durdurulamaz yükselişine yapılmış bir saldırı olduğu bilinciyle , Her daim yanında,  bir ve beraber olarak yol yürüyeceğimizin ,

 

İYİ ilk güneşinin Mersin’den doğması İçin  var gücümüzle birlikte mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.

Şu İYİ Bilinmelidir ki;

 

“GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ”.

“YEL KAYADAN BİŞEY GÖTÜRMEZ, ANCAK TOZUNU ALIR.”

Biz İYİ AİLESİ OLARAK,

 

Tozumuz alınmış bir şekilde ; dünden daha azimli , dünden daha kararlı, dünden daha cesur, dünden daha İYİ olarak yolumuza devam ediyoruz , yarında devam edeceğiz.

“Medeniyet yolunun taşlarını ancak cesurlar döşer.”

 

Biz İYİ Ailesi olarak , birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde , Milletimizin bizi çağırdığı bilinciyle, milletimizin çağrısına uyarak , gündüz oturmadan gece uyumadan Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER Hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapıncaya, İYİ’leştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçinceye kadar çok çalışacağız ve BAŞARACAĞIZ.

 

Meczuplar, Boşuna uğraşmayın bizi yıldıramayacaksınız.

 

Korktuğunuz şey başınıza gelecek. Bu yükselişten Çok korkuyorsunuz ama  korkmayın, İYİ lerin iktidarı size de İYİ gelecek.

 

#mersinİYİolacak,

#türkiyeİYİolacak

 

Osman KAHVECİOĞLU

İYİ PARTİ ANAMUR İLÇE BAŞKANI