SİYASET
Giriş Tarihi : 25-11-2020 17:06   Güncelleme : 25-11-2020 17:06

Başbuğun Fidanları Ormancık'a Dikildi..

Başbuğun Fidanları Ormancık'a Dikildi..

 

MHP Anamur İlçe Başkanımız  Adnan Gübbük, Anamur Belediye Başkan vekili  Türkan Kasapoğlu, instagram beğeni satın al

Anamur Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Tuğrul,  Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Anamur İlçe Başkanı İbrahim Ateş, MHP Anamur Kadın Kolları Başkanı Dilek Tuna ile birlikte Ormancık köyünde Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ' in doğum gününe özel 103. ad günü olan 25 Kasım'da, Türkiye genelinde saat 14:00'de gerçekleştirilen fidan dikime programına katıldılar.

 

GÜBBÜK; “Mücadelemiz Sürecek”

 

Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bazı kesimler tarafından çıkartılan yangınları unutmadıklarını, teröristlerin kendilerini ‘ateşin çocukları’ olarak beyan ettiklerini, kendilerinin de ‘Hilalin çocukları’ olarak yıllarca onların karşısında yer aldığını anlatan Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı  Adnan Gübbük, "Çok mücadele ettik. 12 Eylül'de Amerika'nın gayrimeşru çocukları kazanmıştı. 15 Temmuz'da Hilalin çocukları onlara gereken dersi verdi. Yine ayakta durarak onlara karşı mücadelemizi devam ettireceğiz" diye konuştu.

 

“Örnek Çalışma Olacak”

 

MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, orman yangınlarına karşı ağaç dikerek mücadele ettiklerini vurgulayarak, “Genel merkezimiz Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ' in doğum gününe özel 103. ad günü olan 25 Kasım'da ”Başbuğun Fidanları “ proje kapsamında bu çalışmayı yaptı, biz de onlara destek veriyoruz. Fidanların dikimi yapıldıktan sonra zaman zaman bakımları da yapılacaktır. Anamur Orman İşletme Müdürü sayın Hüseyin Meteris’e , ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Ocak Başkanı İbrahim Ateş konuşmasında İslam’ın ve Türklüğün ağaca verdiği öneminden bahsederken Milliyetçiliğin, çevrecilik olduğunun bilincindeyiz. “Peygamberimizin yarın kıyamet kopacağını bilseniz de ağaç dikiniz” hadisinde https://veomer.com gereğini yaptıklarını ifade etti.