SİYASET
Giriş Tarihi : 26-11-2020 11:02   Güncelleme : 26-11-2020 11:02

CHP İlçe Örgütü Çalışmaları Takip Ediyor..

CHP İlçe Örgütü Çalışmaları Takip Ediyor..

 

 

 

CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yöneticisi Seyfettin Ankay, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, kışa hazır hale getirilmek üzere Mersin Büyükşehir Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde incelediler.

 

Geçtiğimiz yıllarda yağışlardan kaynaklı olarak sel ve su baskınları yaşanmış, çevredeki ev ve Tarım arazileri zarar görmüştü. Mersin Büyükşehir Belediye ekipleri tarafından, kış aylarının yaklaşması ile sel ve su baskınlarının yaşanmaması için dereler ıslah ediliyor.

 

CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yöneticisi Seyfettin Ankay, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Sultan Alaattin Mahallesi  Yedi Evler Mevkiindeki derede yapılan ıslah çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışma ekibinden bilgiler aldılar.

 

Başkan Deniz, “Sultan Alaattin Mahallesi  Yedi Evler Mevkiindeki kış aylarında taşarak çevre evlere ve tarım alanlarına zarar veren derenin ıslah çalışmasını yerinde inceledik. Mahalleli vatandaşlarımız Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Vahap Seçer’e teşekkür ve selamlarını iletmemizi isteyerek yapılan hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.”dedi.