SİYASET
Giriş Tarihi : 11-12-2020 10:32   Güncelleme : 11-12-2020 10:32

Başkan Deniz, Daima Halkımızın Yanındayız..

Başkan Deniz, Daima Halkımızın Yanındayız..

 

CHP Anamur İçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yöneticisi Seyfettin Ankay, Belediye Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MESKİ tarafından Karadere ve Alataş Mahallelerinde vatandaşların su ihtiyacını karşılamak  üzere başlatılmış olan Sondaj çalışmalarını yerinde incelediler.

 

Mahalle muhtarı ve sakinleri ile bir araya gelen CHP İlçe örgütü sondaj çalışması ve mahallenin genel ihtiyaçları konusunda fikir alışverişinde bulundular. Mahalle muhtarı ve mahalle halkı sondaj çalışmasından dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve MESKİ çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, “Bugün İl Yöneticimiz Sayın Seyfettin Ankay, Belediye Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber Meski'nin Karadere ve Alataş Mahallelerinde vatandaşlarımıza suyu ulaştırmak için başlatmış olduğu Sondaj çalışmalarını yerinde incelemeye gittik. Muhtarlarımızla bir araya gelerek karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında bilgilendirme yaparak M.B.B Başkanımız Sayın Vahap Seçer'in selamlarını ilettik. Mahalle halkı adına Mahalle muhtarımızda yapılan sondaj çalışmaları ve diğer hizmetler için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer ve ekibine teşekkür etti. Biz CHP Anamur İlçe Örgütü olarak daima Halkımızın yanındayız, hizmetlerimiz ve saha çalışmalarımız devam edecek.” dedi