GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-01-2021 11:30   Güncelleme : 05-01-2021 11:30

Muhtar Batun'dan Başkan Kılınç'a Teşekkür...

Muhtar Batun'dan Başkan Kılınç'a Teşekkür...

 

Sağlık Mahallesi Muhtarı Mevlüt Batun’dan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a teşekkürler.

 

Anamur Sağlık mahallesi 29 Ekim caddesi Devlet Hastanesi kavşağında yıllardır süre gelen ve bir türlü çözüme kavuşturulmayan, kış aylarında yağmur sularının tahliyesi yapılmadığından dolayı vatandaşın evlerini su basıyor, mahalle sakini vatandaşlar her defasında mağduriyet yaşıyordu.

 

Sağlık mahallesi Muhtarı Mevlüt Batun’un konuyu Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a ileterek yardım istemesi üzerine, Başkan Kılınç’ın talimatı ile Anamur Belediye Fen işleri müdürlüğü ekipleri harekete geçtiler.

 

Yol buyunca alt yapı ve kanalizasyon çalışmalarının tamamlayan ekip, yola parke ve kaldırım çalışmalarını tamamlayarak vatandaşı, oluşabilecek herhangi bir su baskınından kurtarmış oldu.

 

Sağlık mahallesi Muhtarı Mevlüt Batun, “Bir sözümüzü ikiletmeyen, alt yapı ve yol çalışmalarını bizzat ekibin başında durarak sık sık takip eden  Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a, Başkan Yardımcılarına, Fen İşleri ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. İşte aranan başkan, işte hizmet, hizmtin adı Hidayet Kılınç” dedi.