SİYASET
Giriş Tarihi : 08-01-2021 11:08   Güncelleme : 08-01-2021 11:08

Başkan DENİZ Yardımlaşma Çağrısında Bulundu..

Başkan DENİZ Yardımlaşma Çağrısında Bulundu..

 

Pandemi döneminde, kısıtlar ve iş yerlerinin kapanması ile birlikte binlerce kişi işsiz ve aşsız kaldı. Eğitim sistemi uzaktan internet üzerinden yapılıyor ve binlerce öğrencinin evinde interneti, tableti, bilgisayarı, cep telefonu yok..!

 

İşte bu sebeple CHP Anamur İlçe Başkanlığı öncülük ederek “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir” Hadisi Şerifi örneği ile yola çıkarak, iş yeri kapanmış ve bu işyerlerinde çalışan, (kahvehane, kafe, lokanta vb.) garson, servis elemanı gibi işsiz kalan ve zor anlar yaşayan kişilerden saha çalışmalarında tespit edilen vatandaşlara, yine Partili ve maddi imkanı olan vatandaşlar tarafından bağışlanan gıda paketleri ve tabletleri ihtiyaç sahibi vatandaş ve öğrencilere ulaştırarak aracılık ediyor.

 

CHP Anamur ilçe Başkanlığı, dün yine  Akine Köyü'nden  Uğur Deniz isimli vatandaş tarafından hediye edilen tableti, Sarıdana mahallesinde kız öğrenciye teslim ettiler.

 

KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI

 

CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Pandemi dolayısıyla bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Anamur’umuzda da bir çok vatandaşımız ve bir çok öğrencimiz zor durumda kaldılar. Bizde CHP İlçe Yönetimi olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyor, durumu iyi olan vatandaşlarımızın hediye ettiği gıda paketlerini ve uzaktan eğitim sürecinde evinde interneti, bilgisayarı, tableti olmadığı için eğitim göremeyen öğrencilerimize ileterek aracılık etmeye devam ediyoruz.

 

Vatandaşımız da mutlu oluyor bizlerde mutlu oluyoruz. Zaten dinimiz de, örfümüz de yardımlaşmayı emrediyor. Bu zor zamanlar hepimiz için bir imtihandır. Bu zorlukları el ele vererek atlatacağız.

CHP Anamur İlçe Yönetimimiz, İlçe Kadın Kolları Yönetimimiz ve İlçe Gençlik Kolları olarak bizler göreve hazırız. Vatandaşlarımızın bizlere ileteceği yardımları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize teslim ederek yardımlaşma köprüsünü oluşturuyoruz.

 

Bu nedenle, Partili Partisiz tüm Anamur’lu vatandaşlarımızı bu kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz.”  Dedi.

AdminAdmin