SİYASET
Giriş Tarihi : 27-01-2021 10:06   Güncelleme : 27-01-2021 10:06

CHP Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor..

CHP Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor..

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Ankay ve İlçe yöneticileri ile birlikte mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

 

Periyodik olarak mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Ankay ve İlçe yöneticileri, mahalle muhtarı ve mahalle Halkı ile bir araya gelerek, halkın sorunlarına çareler arıyor.

 

Halkla her fırsatta bir araya gelen CHP İlçe yöneticileri, vatandaşlarla mahallenin hizmet ihtiyaçlarını ve mahalle halkının isteklerini tespit ederek çözüm arıyor, çözüm noktasında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e iletiyorlar.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Pandemi döneminde olmamız rağmen, mahalle ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tabi bu ziyaretlerimizde pandemi kurallarına mümkün olduğunca uyarak, mahalle muhtarımızla ve mahalle halkımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımıza Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’in selamlarını iletiyoruz. Taleplerini, hizmet ihtiyaçlarını not alıyor, çözüm bulmak üzere harekete geçiyoruz. Kendilerini ziyaret ettiğimiz mahalle halkımız da bu uygulamadan çok memnun oluyor ve artık seçimden seçime kendilerini hatırlayan siyasetçilerden olmadığımız için bizlere teşekkür ediyorlar. Dedi.

 

 

 

 

AdminAdmin