SİYASET
Giriş Tarihi : 29-01-2021 13:47   Güncelleme : 29-01-2021 13:47

DYP Anamur İlçe Başkanlığına İlker Toğrul Getirildi..

DYP Anamur İlçe Başkanlığına İlker Toğrul Getirildi..

01 Ocak 2021 tarihi itibari ile Doğru Yol Partisi Genel Merkezi tarafından ataması yapılan Anamur İlçe Başkanı Ahmet İlker Toğrul İlçe Yönetim Kurulu listesini oluşturarak görevine başladı.

 

25 kişilik Yönetim Kurulu üyelerinin genel olarak şu ana kadar siyasi kadrolarda rol almamış kişilerden oluştuğu dikkat çekerken, DYP Anamur İlçe Başkanı Toğrul, “Hep aynı kişilerin, eskimiş yüzlerin değil de şu ana kadar siyasilerden hizmet bekleyen ve  hepsi bir birinden değerli hemrehrilerimizden titizlikle bir Yönetim oluşturduk.” Dedi.

 

Liste de dikkat çeken bir diğer konu ise 25 kişilik yönetim Kurulu listesinin 14 ‘ü Anamur’lu, diğer üyeler; Konya’lı, Karadeniz’li, Gülnar’lı, Ankara’lı, Bitlis’li ve hepsi Anamur’da yaşayan  işadamı, Turizmci, Çiftçi, Esnaf, Emekli, Öğrenci, Müzisyen, Zanaatkar, Üretici, Komisyoncu gibi geniş yelpazeli meslek gruplarından oluşuyor.

 

DYP Anamur İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini Dilek Uysal, Gençlik Kolları Başkanlığı görevini ise  İhsan Kül yürütüyor.

 

DYP Anamur İlçe Başkanı Ahmet İlker Toğrul Kimdir?

 

1976 Anamur Doğumlu, Anamur Lisesinde okudu, Uludağ Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, 2005 yılından bu yana Anamur’da otel işletmeciliği yapmakta, evli ve 1 erkek çocuk babası.

 

DYP Anamur İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin İsim listesi şöyle;