GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-02-2021 17:10   Güncelleme : 25-02-2021 17:10

Hayri Kılınç İLKSAN Anamur Temsilciliğine Aday..

Hayri Kılınç İLKSAN Anamur Temsilciliğine Aday..

 

İLKSAN Anamur ve Merin İl Temsilcisi Hayri Kılınç, 03/04/2021 tarihinde yapılacak olan seçimde İLKSAN  Anamur İlçe Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı.

Üç dönemdir yürütmekte olduğu görev ve sorumluluğunun bilincinde olduğunu, üyeler arasında ayrım yapmaksızın herkese eşit ve adil olduğunu belirten Hayri Kılınç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti;

 

Değerli dostlar, üç dönemdir İLKSAN Anamur İlçe ve Mersin İl Temsilciliği görevini yürütüyorum. Bu dönemlerde İLKSAN üyelerinin haklarının geliştirilmesi ve daha iyi hizmet veren bir yapının oluşturulması için elimden gelen bütün çabayı gösterdim.

 

İlçemde ve İlimde bulunan İLKSAN üyelerimizin soruları ve sorunları ile hiç bir ayrım gözetmeksizin yakından ilgilendim ve çözüm üretmeye gayret gösterdim.                                                                                    

 

Şimdi yeni bir seçim dönemine giriyoruz. Teşkilatımla ve üyelerimizle yaptığım istişareler sonucunda 03/04/2021 tarihinde yapılacak olan seçimde İLKSAN  Anamur İlçe Temsilciliğine aday olmaya karar verdim. Desteklerinizi bekliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

AdminAdmin