SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2021 08:22   Güncelleme : 26-02-2021 08:22

CHP'den Miting Havasında Mahalle Toplantısı..

CHP'den Miting Havasında Mahalle Toplantısı..

 

CHP Anamur İlçe Örgütü halkın sorunlarını ortaya çıkarmak ve çözüm önerileri oluşturmak adına vatandaşla bir araya geleye devam ediyor. Her gün farklı bir mahalleye giderek halkla iç içe diyalogunu sürdüren CHP Anamur İlçe Örgütü dün ilçeyi ziyarette bulunan CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile birlikte Çaltıbükü mahallesini ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi, siyasi çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

CHP Parti Meclisi Üyesi Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Ankay, Anamur CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve Partililerle birlikte Çaltıbükü Mahallesinde, Bölgenin Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek Mahallelerin sorunları, halkın hizmet ihtiyaçları, talepleri ve beklentileri üzerine fikir alışverişinde bulundular.

 

CHP Mersin Milletvekili Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, “Bizim partimizin adı HALK Partisi, Biz her zaman halkımızın yanındayız, halkımızın sorunları bizim sorunumu, sevinçleri bizim sevincimiz, acıları acımızdır. Bu gün burada sizlerin gözünüzdeki pırıltıları bizim umutlarımızı, güçlendiriyor, doğru yolda olduğumuzu bir kez daha ortaya koyuyor. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte başaracağız.” Dedi.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz’de “Bizi burada bu gün miting havasında karşılayan Muhtarlarımıza ve mahalle halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’in sizlere selamlarını getirdik. Sizin taleplerinizi de not alarak, kendisine ileteceğiz. Bölge milletvekilimiz bu taleplerinizi meclise ve Genel Merkezimize taşıyacak. Sizin talepleriniz bizim için yol haritası olacak. Her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi

 

Mersin Büyükşehir Belediyesinin bölgeye yaptığı ve yapımı devam eden hizmetleri mahalle halkına anlatan CHP grubuna ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e mahalle halkı şükranlarını iletti.

 

Toplantıya Çaltıbükü Mahalle Muhtarı  Nazım Saydam, Akine Mahalle Muhtarı  Süleyman Duman, Boğuntu Mahalle Muhtarı Mehmet Oktar, Güneybahşiş Mahalle Muhtarı Çelebi Dahın, Kılıç Mahalle Muhtarı Osman Gültekin, Sarıağaç Mahalle Muhtarı Hüseyin Özülkün, Sugozü Mahalle Muhtarı Kasım İbrahim Cedit ve Çaltıbükü Mahalle Sakinlerinden oluşan geniş bir katılım vardı.

 

Mahalle Muhtarları Büyük Şehir Belediyesinin çalışmalarından duydukları memnuniyeti belirterek başkan Seçer’e selam yollayıp teşekkür ettiler.

 

 

 

AdminAdmin