GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-05-2021 16:28   Güncelleme : 20-05-2021 16:28

İyi Partili Yöneticiler Esnafın Sorunlarını Dinledi..

İyi Partili Yöneticiler Esnafın Sorunlarını Dinledi..

 

İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Gik üyeleri Burhanettin Kocamaz ve Mehmet Türe, Anamur İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler.

 

Mersin il ve ilçelerinde saha çalışmalarına aralıksız devam eden İyi Partili yöneticiler, bu defa da Anamur İlçe Teşkilatını ziyaret ve akabinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdikleri turlarına Bozyazı, Aydıncık,Mut ve Gülnar,ilçeleri ile devam ediyor.

 

Anamur İlçe Teşkilatı yönetim kurulu ve üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu ziyarette, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yöneticiler de katıldı.

 

Teşkilat ziyaretinde konuşan İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, “Genel Başkanımız sayın Meral Akşenir’in etrafında İYİ bir ekip oluşturarak, hiç kimseyi ocu bucu demeden, bölünüp parçalamadan, her birimiz, hedefe kitlenerek elimizi taşın altına koyarsak, hem Mersin’nde, hem Türkiye’de seçimleri kazanmamamız için hiçbir engel yok.” dedi.

 

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren il Başkanı Dutar, Ülkenin mevcutta yönetim sisteminin kötüye gittiğini kaydederek, milli bayramlarımızı dahi kutlayamaz hale geldik, bize bu ülkeyi emanet eden Milli mücadele kahramanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getiremiyoruz. Gelim hangi partili olursanız olun elinizi vicdanınıza koyun bu arkadaşları bir dönem dinlendirelim. İfadelerine yer verdi.

 

Teşkilat ziyaretinin ardından Anamur esnafını ziyaret eden İyi Parti grubu esnafın sorunlarını, talep beklentilerini dinlediler.