GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-05-2021 14:59   Güncelleme : 21-05-2021 14:59

ANTİSK Sporcuları 19 Mayıs'ı Anamur Semalarında Kutladılar..

ANTİSK Sporcuları 19 Mayıs'ı Anamur Semalarında Kutladılar..

 

Anamur ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında organize edilen yamaç paraşütü etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu.

 

Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü tarafından gerçekleştirilen organizasyona, Avrupa Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası ve Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası'nda mücadele edecek sporcular da katıldı.

 

Uçuş tutkunları, kentin yüksek kesimlerinden atlayış yapıp keyifli anlar yaşadı.

 

Eski Radarda gerçekleştirilen yamaç paraşütü uçuş gösterisinde bazı sporcuların gökyüzünde süzüldükleri sırada Türk bayrağı açtığı etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

 

Kulüpten yapılan açıklamada, Özellikle Avrupa Hedef şampiyonasına katılacak olan pilotumuz Ferhat Erol ile Türkiye Hedef şampiyonalarına katılacak olan genç sporcularımız Cavit Çağlar, Tevfik Can Alpyağal ile Tayyip Emre Bulut un muhteşem şovları Anamur’umuzun yeni ufuklarının da bir göstergesidir. Kulübümüzün etkinliğine bizzat katılım gösteren Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları kulüp başkanı Ali Balcı , Anamur Havacılık ve ekstrem doğa sporları kulüp başkanı Halil Ünlüselek, Anamur STK platformu çalıştayı Başkanı Nihat Genç, Mehmet Nehir, Atilla Aydın , Hamdi Gökmenoğlu ile seyircilerimize çok teşekkür ederiz.

 

 

 

 

AdminAdmin