GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2021 19:16   Güncelleme : 25-05-2021 19:16

Gündeş,Başkan Seçer İşini Aşkla Yapıyor..!

Gündeş,Başkan Seçer İşini Aşkla Yapıyor..!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Bedrettin Gündeş Anamur’u ziyaret etti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Bedrettin Gündeş’in Anamur ziyaretinde il durağı CHP Anamur İlçe Başkanlığı oldu. Burada CHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Ankay, İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve İlçe yöneticileri tarafından karşılanan Gündeş, İlçe yöneticileri ile bir süre sohbet etti.

 

Başkan Seçer’in Selamlarını İletti

 

Partili vatandaşlarla da sohbet eden Gündeş Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in selamlarını iletti. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Gündeş, Mersin Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları ve bu çalışmalarının ulusal ve yerel basında büyük ölçüde yer bulmasından memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

 

Başkan Seçer, Vatandaşın Taleplerine Önem verir..!

 

Partili bir vatandaşın Başkan Seçer’e geçen yıl mektup yazmıştım Gündeş henüz bir cevap gelmedi demesi üzerine Gündeş, not alarak “ben sayın Başkanımız Vahap Seçer beye ileteceğim mutlaka size geri dönüş yapacaktır. Sayın başkanımız bu konularda çok hassastır. Tüm ulusal ve yerel gazeteleri, internet sitelerini aralıksız takip eder, hemen hemen her şeyden haberdardır. Özellikle vatandaştan gelen dilek ve taleplere önem verir ve mutlaka geri döner zaten onun bu hizmet aşkı sayesinde bizler onun yanında, onun ekibi olarak çalışmaktayız.” Dedi.

 

Anamur’a Halk Ekmek Büfeleri..!

 

Partili bir vatandaşın da Anamur’a Mersin’de yaptığınız gibi Halk ekmek büfeleri istiyoruz. Bizim burada ekmeğimiz hamur gibi hem de pahalı..!  demesi üzerine Daire Başkanı Gündeş, not alarak bu konuyu Vahap Başkana ileteceğine dair söz verdi. Gündeş Anamur’a neden olmasın, Sayın Vahap başkanımla konuyu görüşüp bir an önce olabilirse Anamur’a Halk ekmek fırını açılması, eğer fırın açılamıyorsa Halk ekmek büfeleri kurularak Mersin’den günlük taşıma sistemiyle Anamur’a Ekmeği ulaştırabiliriz. Bu şekilde Anamur Halkı da 0.75 kuruştan ekmeğini yiyebilir. İfadelerini kullandı.

 

TeksinMersin Uygulaması İle Büyükşehir Parmaklarınızın Ucunda..!

 

Vatandaşların Mersin Büyükşehir Belediyesine, Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, hizmetlerine, Belediye bünyesindeki tüm hizmetlere  ulaşmak için “TeksinMersin” uygulamasını kullanmalarının yeterli olacağını belirten Başkan Gündeş, bu uygulama sayesinde sayın Vahap başkanı ulaşmasını istediğiniz bir notu burada kolayca iletebilirsiniz. Sayın başkan her gün saat: 9.00-9.30 arasında mutlaka bu uygulamayı kontrol eder. Ekip arkadaşlarımız bu uygulama üzerinden gelen talepleri başkana anında ulaştırırlar. Ayrıca her türlü hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

 

Koordinasyon Müdürlüğüne Ziyaret..

 

Büyükşehir Koordinasyon Daire Başkanlığını da ziyaret Basın Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, Anamur’a yapılan hizmetler ve vatandaşların talepleri konusunda bilgiler aldı. Daire Başkanı Gündeş’e CHP Mersin İl Yöneticisi Seyfettin Ankay, Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yönetimi eşlik ettiler.