SİYASET
Giriş Tarihi : 07-07-2021 12:22   Güncelleme : 07-07-2021 12:22

İYİ Partili Kadınlardan Kaynaşma ve Dayanışma Yemeği..

İYİ Partili Kadınlardan Kaynaşma ve Dayanışma Yemeği..

İYİ Parti Anamur Kadın Kolları kaynaşma ve dayanışma yemeği düzenledi.

 

İYİ Parti Anamur Kadın Kolları tarafından düzenlenen ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltın’ın ev  sahipliğinde   Güneşin İYİ Kadınları Birlik, Beraberlik, Kaynaşma ve Dayanışma Yemeği“ne İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kutlu, İYİ Parti Bozyazı Kadın Kolları Başkanı Gülnur Ulu ve Yönetimi, CHP Anamur İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Medine Tunç ve Yönetimi ile çok sayıda İyi Partili Kadınlar katıldı.

Yemekte konuşma yapan İYİ Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltın, “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in dediği gibi biz koltuklarımızı değil ayakkabılarımızı eskiteceğiz. diyerek, uzun zamandır pandemi nedeniyle faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldıklarını ancak, bundan böyle her ana vatandaşın yanında olacaklarını ifade etti. Genel Başkan Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacaklarını ifade eden Özaltın, “vatandaş bizi bekliyor. Bu seçimde genel başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız.” Diyerek programa katılan herkese teşekkür etti.

 

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu da Organizasyonda emeği geçen tüm İYİ ve cesur Yüreklere ve katılımlarınız İçin her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Diyerek, kadınlar olmadan hiç biz zaman başarılı olunamayacağını ifade etti. Milletimiz bizi çağırıyor diyen Kahvecioğlu “Siz cesur ve İYİ kadınlarımızla Hep birlikte omuz omuza vererek, milletimizin çağrısına uyacak, Milletimize gideceğiz.

“ Milletimiz bizi çağırıyor. Emirleri baş göz üstüne” deyip, Genel Başkanımıza layık İyi’ler olarak daima milletimizin yanında olacağız. Dedi.

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin