GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-07-2021 13:35   Güncelleme : 31-07-2021 13:35

Abanoz Yaylası Pazar Yerine Kavuştu..

Abanoz Yaylası Pazar Yerine Kavuştu..
vetica, sans-serif; vertical-align: baseline; display: inline-block; color: rgb(51, 51, 51);">

Anamur Belediyesi Anamur’un en çok tercih edilen yaylalarına halk Pazar yeri inşa etmeye devam ediyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Akpınar yaylasında yapımı tamamlanan Pazar yerinin açılışı Anamur protokol üyelerinin bulunduğu yoğun bir katılımla gerçekleştirilmişti.

 

Şimdi de yine Anamur’un en çok tercih edilen yaylalarından olan Abanoz yaylası Pazar yerine kavuştu. Pazarcı esnafı, Pazar yerinin yapılması ile birlikte hem tezgahlarını kurarak müşterilerine hizmet vermeye başladı.

 

Anamur Belediyesi tarafından Pazar esnafına ve yayla sakinlerine Pazar yeri ile ilgili görüşleri soruldu. Vatandaşın yorumu Pazar yerinin güzel, kullanışlı, ve temiz olduğu şeklinde.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ta “Kıymetli hemşehrilerimizin  desteği ile yıllardır biriken hizmet ihtiyaçlarını bayram demeden, tatil demeden, gece, gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışarak gidermeye çalışıyoruz. Tabi gönül isterki bir günde bütün hizmetler tamamlansın ama bu mümkün değil..! Hemşehrilerimden tek ricam bize güvenerek sıranın kendi mahallelerine gelmesini sabırla beklemeleri. Bu gün Abanoz yaylamızda Pazar yerini vatandaşlarımızın  hizmetine sunduk. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

AdminAdmin