GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-08-2021 08:58   Güncelleme : 03-08-2021 08:58

Anamur Belediyesi Aydıncık’da Yangının Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Anamur Belediyesi Aydıncık’da Yangının Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

 

Anamur Belediyesi ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başlattıkları kampanya ile yangının yaralarını sarmaya çalışıyor

 

Anamur Belediyesi ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası birlikte başlattıkları yardım kampanyası ile vatandaşlara çağrıda bulunarak yangından büyük zarar gören, vatandaşların evlerini, yurtlarını, hayvanlarını yangında kaybeden komşu ilçemiz Aydıncık’a vatandaşların gönülden paylaşma duygusu ile getirip Anamur Belediyesi Hanımeli İhtiyaç bankasına teslim ettikleri, ev eşyası, kıyafet, gıda vb. malzemelerden oluşan yardım paketlerini yangından zarar gören Aydıncık’lı vatandaşlara ulaştırarak teslim ettiler.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin’in de bizzat yardım malzemelerinin başında Aydıncık’a giderek yandından zara görmüş komşu ilçe halkına yardım malzemelerini dağıttılar.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç kampanya hakkında şunları söyledi; “Kampanya ile yangının yaralarını sarmaya çalışıyoruz.

 

Ülkemizin birçok noktasında meydana gelen, komşu ilçemiz Aydıncık’ın da içinde bulunduğu yangın felaketinde ağır yaralar alan vatandaşlarımıza Anamur Belediyesi ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ortaklaşa düzenlediği yardım kampanyasında tüm Anamur halkı olarak yardım elimizi uzattık.

 

Azda olsa yaralarını sarmaya çalıştığımız vatandaşlarımıza bizzat şahsım ve ekip arkadaşlarımızla birlikte giderek, Anamur Belediyesi olarak her konuda yanlarında olduğumuzu belirttik.

Tekrardan tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hep birlikte bu zor günleri inşallah atlatacağımızı belirtmek istiyorum.”

 

Haber Videosunu izlemek için Aşağıdaki Görseli Tıklayın 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin