SİYASET
Giriş Tarihi : 03-08-2021 13:40   Güncelleme : 03-08-2021 13:40

CHP Anamur İlçe Örgütü Yardım Kampanyası Başlattı..

CHP Anamur İlçe Örgütü Yardım Kampanyası Başlattı..

 

Anamur İlçesi CHP Anamur İlçe Örgütü, Kadın ve Gençlik Kolları Aydıncık ilçemizde meydana gelen yangın nedeniyle evlerini, bahçelerini, seralarını, yurtlarını kaybeden vatandaşların bir nebze yaralarını sarmak adına seferber oldu yardım kampanyası düzenledi.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz şunları kaydetti; “yangında evini, ocağını, yuvasını, anılarını kaybeden bu insanlar bizim insanımız, komşumuz, akrabamız, bu insanlarımıza destek olmak ta boynumuzun borcu. O nedenle tüm Anamur halkından yardım kampanyamıza destek vermelerini, ellerini taşın altına koymalarını bekliyoruz. Bizim halkımız en zor anlarda birbirine destek vermesi ile vicadı, merhameti ile bilinir. Aydıncık İlçesi'nde yangından zarar gören, vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattık. Özellikle beyaz eşya, mutfak gereçleri,  Giysi, ev eşyası,  kuru erzak toplanacaktır.

 

Toplanan malzemeler için 05358486187 numarayla iletişim kurabilirsiniz. Büyük eşyaları belirttiğiniz yerden aldırabiliriz.

 

Katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. En büyük dileğimiz, yangınsız günlere kavuşmaktır.

AdminAdmin