SİYASET
Giriş Tarihi : 07-08-2021 12:30   Güncelleme : 23-09-2021 11:36

Anamur İYİ Ailesinden Aydıncık'a Destek..

Anamur İYİ Ailesinden Aydıncık'a Destek..

 

İYİ Parti Anamur İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları Gençlik Kolları ile birlikte İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de katılımı ile geçtiğimiz günlerde komşu ilçemiz Aydıncık’ta çıkan orman yangınında evlerini, seralarını, bahçelerini kaybeden vatandaşlara, başlattıkları yardım kampanyası ile Anamurlu vatandaşların desteği ile toplanan yardım malzemeleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

 

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

 

YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ.

GEÇMİŞ OLSUN AYDINCIK. TEŞEKKÜRLER ANAMUR.

 

“ İYİ Parti Anamur Ailesi olarak; İbrahim Aleyhisselam ateşe atıldığında, ağzına su doldurup, İbrahimi söndürmek için yollara düşen karınca misali,

 

Bizde Aydıncık’taki orman yangınında evleri yanan, biçare kalmış vatandaşlarımız için başlatmış olduğumuz yardım kampanyamıza Anamur’umuzun her köşesinden vatandaşlarımız samimiyetle duyarlılık göstermiş ve ciddi yardım yapılmış, bir kamyon mutfak malzemesi, halı, yatak, yorgan ve beyaz eşya toplanarak bu gün Aydıncık ilçemiz, Karaseki Mahallesi’ndeki ihtiyaç Sahibi vatandaşlarımıza çalışma arkadaşlarımız tarafından teslim edilerek, yaraları sarılmaya çalışılmıştır.

 

“Acılar paylaştıkça azalır “ anlayışı içerisinde kampanyamıza destek veren bütün vatandaşlarımıza, yol ve çalışma arkadaşlarıma ve kamyonunu bizlere vererek, toplanan yardımları vatandaşlarımıza ulaştırmamızı sağlayan TEMELBEY Muz Sarartma tesisine sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

ALLAH, her birinizden ayrı ayrı razı olsun. Yaptığınız yardımları ALLAH, katında kabul buyursun.

 

Başta komşumuz Aydıncık’lı hemşehrilerimiz olmak üzere, ülkemizin her köşesinde yangınlardan maddi manevi zarar gören bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ALLAH’tan bir daha böyle felaketler yaşatıp, yüreklerimizi sızlatmamasını diliyoruz.

 

Yardımlaşmanın, birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemi böyle zamanlarda ortaya çıkıyor, daha bir anlam taşıyor.

 

İYİ Parti Anamur Ailesi olarak, Anamur’lu hemşehrilerimizle el ele vererek hep birlikte mağdur ve biçare vatandaşlarımızın yaralarını bir nebzede olsa sarmak için çaba gösterdik, yanlarında olduğumuzu hissettirdik. Hayır dualarını aldık.

 

Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her bir vatandaşımıza ayrı ayrı sağlık, mutluluk, huzur ve İYİ’likler diliyoruz.”