GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2021 08:52   Güncelleme : 15-09-2021 12:46

Büyükşehir’in 30 Ağustos Konserleri Mersin’de Yankılandı..

Büyükşehir’in 30 Ağustos Konserleri Mersin’de Yankılandı..

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 3 gün 3 gece düzenlediği Zafer Konserleri ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü Mersin’de coşkuyla kutlandı. Aralarında Sertab Erener, Simge, Onur Akın, Can Bonomo, Atiye ve Kubat gibi isimlerin olduğu 14 sanatçı, kentin 4 yanını saran toplam 12 noktada sahne aldı.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de son gün Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda düzenlenen Sertab Erener konserine katılarak, Mersinlilerin coşkusuna ortak oldu. Başkan Seçer, alandaki gençlerin “Mersin seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılandı. Gençlerden Mustafa Alperen Çelik, “Umut olmazsa yaşayamayız. Mersin’de umut var. Vahap Seçer geldiğinden beri umudum var” dedi.

 

Anamur Dragon Parkında sahne alan Erdal Güney ve forantası  Anamur halkına doyumsuz bir gece yaşattı. Erdal Güney 25 yıllık meslek hayatımda heyecanlandığım kendi memleketimde bu kadar sahiplenilmek bana gurur verdi diyerek teşekkür etti. Güney, Anamur’lu Şair Abdul Kadir Bulut’u andı.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve Yönetim kurulu üyeleri, İl Başkan Yardımcısı Seyfettin Ankay, İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Anamur ilçe Kadın Kolları ve Gençlik kolları konser alanına ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle geldiler.

 

Anamur Halkının büyük ilgi gösterdiği  Erdal Güney ve forantası’nın icra ettiği bir birinden Türkülere katılımcılar eşlik etti. Konser gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

 

 

 

AdminAdmin