GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-09-2021 11:11   Güncelleme : 20-09-2021 11:16

Anamur Kaymakamlığı Gaziler Onuruna Yemek Verdi..

Anamur Kaymakamlığı Cumhuriyet meydanında 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen çelenk sunma töreninin ardından Öğretmenevinde Gaziler onuruna, Gazi ve Gazi ailelerine yemek verdi..

Anamur Kaymakamlığı Gaziler Onuruna Yemek Verdi..

19 Eylül Gaziler Günü Anamur’da Çelenk sunma töreni ile kutlandı. Atatürk Anıtı önünde yapılan törene Anamur Kaymakam Vekili Muhsin Duran Kalkan , Garnizon Komutanı Albay Taner Tükel, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede, Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Daire Amirleri ve Gaziler ve aileleri katıldı.
Tören; Çelenklerin Atatürk büstüne sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın Terör Gazisi Yunus Emre ŞAHİN tarafından yapılmasının ardından, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın Gazilere plaket ve hediyelerini vermesinin ardından tören sona erdi.

Anamur Kaymakamlığı Gaziler Onuruna Yemek Verdi..

 

Anamur Kaymakamlığı "19 Eylül Gaziler Günü" dolayısıyla İlçemizde ikamet eden Gazilerimize ve yakınlarına yemek verdi.

Anamur Kaymakam Vekili Muhsin Duran Kalkan, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede, Garnizon Komutanı Albay Taner Tükel, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Anamur Müftüsü Mehmet Fidan, kurum müdürleri, Gaziler ve aileleri katıldı.

Anamur Öğretmenevinde Gaziler onuruna verilen öğle yemeği İlçe Müftüsü Mehmet Fidan’ın yaptığı dua ile son buldu.

 

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT