SİYASET
Giriş Tarihi : 21-09-2021 18:56   Güncelleme : 21-09-2021 18:57

CHP Anamur İlçe Örgütü’nden MESKİ Müdürü Toprak’a Geçmiş Olsun Ziyareti..

CHP Anamur İlçe Örgütü’nden MESKİ Müdürü Toprak’a Geçmiş Olsun Ziyareti..

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Yöneticisi Seyfettin Ankay, İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı, Hülya Medine Tunç ve Yönetimi ile Meclis Üyeleri MESKİ Müdürü Nazım Toprağa geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde eski bir MESKİ çalışanı tarafından silahlı saldırıya uğrayan MESKİ Müdürü Nazım Toprak’a CHP Anamur ilçe örgütü makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

Ziyaretle ilgili bilgi aldığımız CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, “MESKİ Müdürümüz Nazmım Toprak’a yapılan bu çirkin saldırıdan dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulunmak için geldik. İlçe örgütü olarak yanında olduğumuzu bildiriyoruz. Biz bu olayı medyaya taşıyarak, olayın failini gündeme getirmek istemiyoruz. MESKİ herkese hizmet veren bir kurum, ayrıca Mersin genelinde başarılı olan en az şikayet alan ilçeyiz. Hem genel yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak istedik. “Açıklamasında bulundu.

MESKİ Müdürü Nazım Toprağın Avukatı aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Tekin Mutlu da, Olayın faili bulunduğunu ve şu an tutuklu olduğunu belirterek, ilk duruşmasının 14 Ekim’de yapılacağı bilgisini verdi.  

İbrahim POLATİbrahim POLAT