GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2021 17:27   Güncelleme : 08-10-2021 17:32

Anamur Kaymakamı Bozdemir Muhtarlar ve Daire Amirleri ile İstişare Toplantısı Düzenledi.

Anamur Kaymakamı Bozdemir Muhtarlar ve Daire Amirleri ile İstişare Toplantısı Düzenledi.

Anamur Kaymakamı Bilal BOZDEMİR başkanlığında Yıldız Düğün ve  salonunda yapılan toplantıya Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ, Emniyet Müdürü Ömer Engin GENÇ, Jandarma Komutan Vekili Cengiz UYUR, Yazı İşleri Müdürü Gülfizar ÇANDIR ve ilgili daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

İlçe Kaymakamı BOZDEMİR, toplantıda yaptığı konuşma da; Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek ve çözümü noktasında da daire amirlerimiz ve birim müdürlerimizden konunun durumu hakkında bilgi alma üzere burada toplandık.

“Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkında temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rolleri vardır.” Dedi.

Toplantıda muhtarlarımızın talepleri üzerine daire amirleri mahalleler ile ilgili kurumların yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirme yapmasının ardından taleplerini dinleyen Kaymakam Bozdemir muhtarların sorularını cevaplandırdı.

İbrahim POLATİbrahim POLAT