SPOR
Giriş Tarihi : 01-11-2021 10:25   Güncelleme : 01-11-2021 10:25

Anamur'da Cumhuriyet Bayramına Özel Tenis Turnuvası..

Anamur'da Cumhuriyet Bayramına Özel Tenis Turnuvası..

Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları Kulübü ile Anamur Belediyesi Cumhuriyetin Kuruluşunun 98. yılı anısına “Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası “ düzenledi.

 

Anamur’dan ve Anamur dışından bir çok sporcunun katıldığı turnuva mücadele gücü yüksek rekabetçi ve renkli bir şekilde geçti.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın da iştirak ederek destek verdiği turnuvada Kılınç, birde konuşma yaparak Tenis sporuna ve ANTİSK kulübüne desteklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

 

Kulüp Bakanı Ali Balcı da konuşmasında başta Belediye Başkanı Hidayet Kılınç olmak üzere tüm katılımcılara, sporculara ve basın mensuplarına teşekkür etti.

 

Tek erkekler kategorisinde Antalya’dan Katılan Polat Aydal şampiyon olurken, Antisk spor kulübü sporcusu Aytekin Saraç ikinci oldu.

 

Tek Bayanlar kategorisinde ise Antisk spor kulübü sporcusu Şeyda Yavuz şampiyon olurken Kiraz Topçu ikinci oldu.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından şampiyonlar Yarım altın, ikincilere ise çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Antalya’lı Şampiyon sporcu Polat Aydal’ın yarım altını Anamur’lu Yamaç paraşütü sporcusu Ferhat Erol’un katılacağı uluslararası bir turnuvada kullanılmak üzere kulübe bağışlaması ise Cumhuriyet kutlamalarına en güzel örneklerden biri oldu.

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT