SİYASET
Giriş Tarihi : 30-11-2021 11:33   Güncelleme : 30-11-2021 13:27

Saadet Partili Heyet Anamur’da Temaslarda Bulundular

Saadet Partili Heyet Anamur’da Temaslarda Bulundular

Saadet Partili heyet Anamur’da temaslarda bulundu.

SP GİK Üyesi Muhammer Bilgiç, İl Başkanı Av. Mehmet Polat,İl Başkan Yardımcıları Menderes Bora ve Mehmet Çakmak, İlçe Başkanı Ünal Uysal, İlçe Yöneticileri Ali Bal ve Harun Kara’an oluşan Saadet Partili heyet Anamur’da bir çok temaslarda bulundular.

İlk olarak Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir’i ziyaret eden Partili heyet Kaymakam Bozdemir ile Anamur’un genel sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Daha sonra Anamur Belediye Başkanlığına ziyarette bulunan SP’li heyet, Belediye Başkan vekili Türkan Kasapoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin’i makamda ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler.

Belediye ziyaretinin ardından Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz ve Yönetimini, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve Yönetimini, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetimini, İlçe Binalarında ziyaret eden SP’li heyet, ülkenin genel sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunarak, birlik beraberlik içerisinde ülkenin bu zorlu sürecini aşmak gerektiği ile ilgili vurgu yaptılar.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zümrüt Cömertleri ziyaret eden SP’li hayet, AGC Yönetim Kurulu Üyesi, AA Temsilcisi ve Anamur Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Polat’ı iş yerinde ziyaret ederek  merhum babası için taziyede bulundular.