GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 16:58   Güncelleme : 08-12-2021 17:48

Özdemir, Esnaf Odası Başkanlığına Adayım Dedi..

Özdemir, Esnaf Odası Başkanlığına Adayım Dedi..

Anamur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Ocak ayında yapılması planlanan Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı.

Başkan Özdemir, Esnaf Kefalet Kooperatifine geldiği 2011 tarihinde kapalı olan ve borçlu olan odanın borçlarını ödediklerini, odanın binasını yaptıklarını ve şu anda borçsuz artı parası olan bir oda haline getirdiklerini dile getirerek, Esnaf Odası Başkanı olduğu zamanda aynı şekilde Esnaf Odasını da kalkındıracağını söyledi.

Esnafların ısrarı ile Aday olduğunu ifade eden Özdemir, Esnaf Odası Başkanı olduğu zaman Esnafların her türlü sorunu ile ilgileneceğini, sürekli yanlarında olacağını belirtti. Özdemir Anamur Esnaf gurupları ile fuarlarda stantlar kuracaklarını, eğitim seminerleri düzenleyerek Esnafın önünü açacaklarını ifade etti.

Esnaf odası Genel Kurulu’nda tüm üyelerin destekleyici ve kabul göreceği bir liste ile seçimlere gireceğini belirten Özdemir esnaf ve Sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi’nde çok sayıda esnaflara çeşitli dokunuşlar da bulunduklarını, esnafların sıkıntılarını paylaşarak gerekli destekleri verdiklerini, Anamur’da bulunan sivil toplum kuruluşları, çeşitli oda, kooperatif ve derneklerle koordinasyon ve iletişim içinde olacaklarını da sözlerine ekleyen Özdemir, Özellikler üyelerinin sosyal kültürel ve toplumsal çalışmalarda da yeni misyonlar üstleneceklerini de söyledi.