GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-12-2021 09:09   Güncelleme : 20-12-2021 09:09

Özdemir, tüm zamanını esnaf ziyaretleri yaparak geçiriyor

Özdemir, tüm zamanını esnaf ziyaretleri yaparak geçiriyor

24 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimlerine aday olan Ahmet Özdemir çalışma ekimiyle birlikte esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığını da yapan Özdemir, Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na  aday olmasının ardından tüm zamanını esnaf ziyaretleri yaparak geçiriyor.
Başkan Adayı Ahmet Özdemir, ekibiyle birlikte adil davranmak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı uygulamak ve güven vermek adına seçimlere aday olarak katılacağı ifade etti.
Meslektaşlarının her zaman yanında olduğunu kaydeden Özdemir, “ Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na aday olmam sonrası dile getirdiğimiz gibi, esnaf arkadaşlarımıza, ziyaretlerimiz devam ediyor, samimiyet havası içinde onlarla istişare ediyoruz.  Onlarda sorunlarını anlatıp bizlere öneri ve sıkıntılarını anlatıyor.
Başkanlığa aday olmam ve arkadaşlarımla yola çıkma nedenlerimden birisi de, esnaflarımızdan gelen yoğun talep ve  esnaflarımızın sorunlarını bire bir yaşamam, çözüm yolları arayışı içinde olmamdı.  Esnaf arkadaşlarımıza, ziyaretlerimiz sırasında projelerimizi anlatıyoruz, sorunların çözüm yollarını anlatıyoruz. Bizim amacımız; seçimden seçime hatırlanan üyeler değil, mutlu ve kederli günlerinde her zaman yanında olan bir oda ve yönetim yapısıdır. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnaf arkadaşlarıma hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” diye konuştu.

İbrahim POLATİbrahim POLAT