GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-12-2021 08:42   Güncelleme : 21-12-2021 08:49

Esnaf Odası Başkan Adayı Özdemir Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verdi..

Esnaf Odası Başkan Adayı Özdemir Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verdi..

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Ahmet Özdemir, www.anamurhaber.com Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Polat’ı iş yerinde ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Esnafımızın tüm sıkıntılarını biliyoruz diyen Özdemir, sürekli olarak esnaf ziyaretlerinde bulunuyoruz. “Esnafımızla son dönemde yaşadıkları sıkıntılarla ilgili istişare yapıyoruz. Çözümler arıyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde esnafımızın sıkıntılarına hep birlikte çareler bulacağız. Esnaf toplumun temel taşıdır.” İfadelerini kullandı.

Özdemir, “öncelikli hedefimiz Esnaflarımız arasındaki diyaloğu artırmak, vatandaşımızın internet üzerinden değil, AVM’lerden değil yerli esnafımızdan alış veriş etmeye yönlendirmek. Esnaflarımızla bir olup fuarlarda tanıtım stantları kurmak. Kermesler düzenlemek, Esnafımıza uygun faizli ve hibe destekli krediler sağlayarak esnafımızı rahatlatmak olacak. Dedi.

Çalışmaları hakkında bilgiler veren Özdemir, “ziyaret ettiğimiz esnaf kardeşlerim bizleri ilgiyle, sevgiyle karşılıyor, beklentimizin üzerinde ilgi görüyoruz. Bu da bize daha çok çalışma azmi veriyor. Tüm esnaflarımıza  çok teşekkür ediyorum.

 Esnafımızın sadece seçime kadar değil seçimden sonrada her daim yanında olmaya devam edeceğiz. Esnafımızın derdi derdimiz..! mutluluğu sevincimiz oldu. Bundan sonrada böyle olmaya devam edecek. Buradan sizlerin aracılığı ile tüm esnaf kardeşlerimden destek istiyorum. Gelin El ele verelim birlikte aşamayacağımız hiçbir engel yok. ” Şeklinde konuştu.

İbrahim POLATİbrahim POLAT