GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2021 10:05   Güncelleme : 22-12-2021 10:05

ATEŞ Dostça bir seçim olmasını arzu ediyorum dedi..

ATEŞ Dostça bir seçim olmasını arzu ediyorum dedi..

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İbrahim Ateş ve ekibi esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Ateş ve ekibi, esnaf ziyaretleri kapsamında gazeteleri de ziyaret etti.

Ziyaretlerinde esnafların sıkıntılarını dinlediklerini belirten Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İbrahim Ateş,” Küçük esnafın durumu  perişan. Daha  önce yanında  en az bir- kişi  çalıştıran esnafın,birçoğu yanında artık eleman çalıştıramıyor. Siftah yapmadan dükkânını kapatanlar var.

Esnaflarımızın derdine bir nebzede olsa yardımcı olmak için aday oldum. Esnaflarımızın durumunu görünce aday olmakla doğru bir karar aldığımı bir kez daha gördüm.

Seçildiğim takdirde özellikle küçük esnafımız için güzel projelerim var. Allah nasip ederse bunları hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

Seçim çalışmalarının dostça geçmesi dileğinde de bulunan Ateş,” Binlerce Esnafın üye olduğu önemli bir sivil toplum kuruluşuna  aday  olan kişilerin, hiç kimseyi  incitmeden  çalışma  yapmasını  arzu ediyorum. Biz genç, dinamik enerjisi  yüksek bir  ekibiz. Sık sık  bir araya  gelerek seçimlerde  diğer  adaylar hakkında  asla olumsuz bir tavır içinde  olmamız  gerektiğini birbirimizle  paylaşıyoruz.

Şahsım ve ekibim her iki adaya karşı olumsuz bir düşünce  içinde değiliz. Demokratik bir ortamda dostça bir seçim olmasını arzu ediyorum. Buradan bütün esnaf kardeşlerime ağabeylerimi, ablalarıma selamlarımı sunuyor desteklerini bekliyorum. ”Dedi.