GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 13:38   Güncelleme : 12-01-2022 13:38

Esnaf Odası Başkan Adayı Özdemir, Bu bir Hizmet Yarışıdır dedi.

Esnaf Odası Başkan Adayı Özdemir, Bu bir Hizmet Yarışıdır dedi.

Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’nı da sürdüren Ahmet Özdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Esnaf teşkilatlarında hiçbir zaman sen-ben kavgası olmadığını, işin özünün hizmet yarışı olduğunu belirten Özdemir, ' 24 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşecek olan kongre sürecinde   aday arkadaşımız, kardeşimizle   birbirimize   karşı  olumsuz tutum ve davranış  içine  olmadık. Buna da gerek yok. Anamur esnafı hepimizi yakından tanıyor. Kongreler hizmet yarışı. Bu  yarışta,  esnaflarımız herkesi bağrına basar, kadirşinastır, vefa doludur. Onlara hizmet veren başkanlara ve yönetimine sevgi ve muhabbetle karşılık verir” dedi.
Özdemir, 'Kongreler esnaf ve sanatkârımızın en büyük bayramını teşkil eder. Yetki ve takdir sandıktadır, üyelerdedir. Başkanlıkta kıdem yoktur, üyelerine hizmet vardır.
Üyelerimize hizmet konusunda yapmamız gereken çalışmalar olduğuna inanıyorum. Bu güne kadar edindiğim tecrübeler ile Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, en iyi şekilde temsil ederek, esnaflarımıza hak ettiği değeri vereceğiz. Kısaca onların sorunlarını sorumuz olarak göreceğiz. Seçimlerimizin, Seçim çalışmalarının Sağlıklı, huzurlu ve sükûnet içinde kimseyi kırmadan saygı çerçevesinde geçmesini diliyor, Kazananın daima üyelerimiz olması temennisi ile Saygılar sunuyorum.

İbrahim POLATİbrahim POLAT