GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-01-2022 12:55   Güncelleme : 14-01-2022 12:55

GÜNGÖR Aday Değilim dedi..

GÜNGÖR Aday Değilim dedi..

Sekiz dönem(16 yıl) TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Başkanlığını yürüten Mustafa Güngör, görevde bulunduğu süre içinde, amaçlarının ziraat mühendisliğini, çiftçilerin ve ilçe tarımının hak ettiği değere ulaştırmak olduklarını belirtti.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Temsilciliği Genel Kurulu 29 Ocak Cumartesi Günü 10.00-12.00 Saatleri arasında Anamur Belediyesi Meclis salonunda yapılacak.
29 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan genel kurulda temsilci başkanlığına aday olmayacağını belirten Mustafa Güngör, yaptığı açıklamada seçimli genel kurulumuz 29 Ocak 2022 günü saat 10-12 arasında Anamur Belediyesi Meclis salonunda yapılacak seçime katılacak üye listenin güncellenerek 15-17 Ocak tarihlerinde oda da askıya çıkacağını söyledi.
Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Başkanı Güngör” Sekiz dönem toplam 16 yıl üyelerimizin güçlü desteğiyle oda başkanlığı yaptım bana güvenlerinden dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımın izni ile 29 Ocakta yapacağımız genel kurulda aday olmayacağım.
 Seçilecek yönetimin her zaman yanında olacağım Anamur İçin yapılacak tüm çalışmalarda elimden geleni yapacağımı meslektaşlarımın bilmesini isterim.
 Başkanlığım süresince tüm meslektaşlarımla yerel yöneticilerle tarım ve diğer kurum ve kuruluşlarımızla uyum içerisinde oldum. Anamur’un yararına olan tüm çalışmalarda üzerime düşen ne varsa yapmaya gayret gösterdim. Anamur’umuza, tarıma, üyelerimize üreticilerimize faydalı olmaya çalıştık.
Bu süreci birlikte paylaştığımız tüm meslektaşlarıma tarım il müdürlüğü ve ilçe müdürlerimize tüm kuruluşlarımız ve STK Başkan ve yöneticilerine ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum ”diye konuştu.

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT