GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-01-2022 12:56   Güncelleme : 14-01-2022 12:56

Eriş, Ziraat Mühendisleri Başkanlığı’na adaylığını açıkladı

Eriş, Ziraat Mühendisleri Başkanlığı’na adaylığını açıkladı

Eriş: “Yatırım ve planlama varsa mühendise ihtiyaç vardır ve ziraat mühendisleri bu ülkenin tarım sektörü için olmazsa olmaz bir mühendislik disiplininin elemanlarıdır.

Ziraat mühendisi Melih Eriş, Ziraat Mühendisleri odası Anamur ilçe temsilciğine adaylığını açıkladı: Melih Eriş yaptığı açıklamada,” 29 Ocakta yapılacak olan oda başkanlığı seçimi için meslektaşlarımla yaptığım ön görüşmelerde tarafıma gösterilen teveccüh ve güvenle bu sorumluluğu almam gerektiğini düşünerek aday oluyorum ”dedi
Yapılacak seçimin, tarımın tüm paydaşlarına hayırlı olmasını dileyen Eriş, şu açıklamalarda bulundu; “Yatırım ve planlama varsa mühendise ihtiyaç vardır ve ziraat mühendisleri bu ülkenin tarım sektörü için olmazsa olmaz bir mühendislik disiplininin elemanlarıdır.
Yenilikçi ve katılımcı bir rol üstlenerek daha aktif bir çalışma yapacağımdan hiç kimsenin endişesi olmasın. Seçilir seçilmez meslektaşlarımla birlik beraberlik içerisinde çalışarak her gün daha da önem kazanan Ziraat mühendisi müessesinin sorunlarını dinleyerek neler yapılabileceğine dair çözüm odaklı çalışmalar yapacağım. Göreve geldiğimde daha önce görev almış meslektaşlarımın da tecrübelerinden yararlanarak odamızın daha bir üst seviyeye ulaşması için var gücümle çalışacağım. Üyelerimize, odamıza ve memleketimize hizmet etmekten geri durmayacağımı bütün üyelerimizin bilmesini isterim. Bu görevi bugüne kadar yürüten meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum, camiamıza hizmet ettiler. Genel kurul ve seçimimiz odamız ve memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun”

İbrahim POLATİbrahim POLAT