GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-01-2022 13:52   Güncelleme : 18-01-2022 13:56

Özdemir Tüm Esnafları 24 Ocak'ta Genel Kurula Davet Etti..

Özdemir Tüm Esnafları 24 Ocak'ta Genel Kurula Davet Etti..

Anamur Esnaf Odası Başkan Adayı Ahmet Özdemir, ekibiyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında aylardır sahada esnafla iç içe olduğunu söyledi.
 

Adaylık açıklamasının ardından seçim çalışmaları kapsamında esnaflarla aylardır iç içe olduğunu, onların sorunlarını dinleyip, ortak çözümler üretme noktasında görüş alışverişleri yaptıklarını belirten Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Ahmet Özdemir, Esnafın sorunlarına çözüm üreten yönetim olacaklarına vurgu yaptı.
 

Özdemir,”24 Ocak Pazartesi Günü yapılacak olan Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimine Sizlerin hizmetkârı olmayı onur kabul ederek bu kutsal göreve talip oldum.
Gücümüzü esnaflarımızdan alıp onların hak ve menfaatlerinin korunması için her türlü yasal gücümüzü kullanacağımızı, bu kutlu seçimde ifade etmek isterim.

 

Her sektörde var olan bütün oda başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile ortak hareket ederek ve bir birimizi güçlendirmek arzusundayım.
 

Bizlere düşen tarihsel görev ve sorumluluk hem mesleki birliğimize birlikteliğimize sahip çıkarak geçmişin yol göstericiliğinden geleceğe doğru hep birlikte taşımaktır.  24 Ocak 2022 Tarihinde Yıldız Düğün Salonunda gerçekleşecek Genel Kurulda oy kullanacak olan arkadaşlarımızı selamlıyor, saygılarımı sunuyorum”   diye açıklamalarda bulundu.

İbrahim POLATİbrahim POLAT