SİYASET
Giriş Tarihi : 18-01-2022 16:41   Güncelleme : 18-01-2022 16:41

CHP Anamur İlçe Yönetimi Eğitim Çalışmalarında Takdir Topladı..

CHP Anamur İlçe Yönetimi Eğitim Çalışmalarında Takdir Topladı..

CHP Mersin İl Eğitmenleri Toplantısında başarılı bulunan Anamur takdir topladı.

Dün Mersin’se gerçekleşen İl Eğitmenleri Toplantısında;

Mersin İlinde ÖBEK Sorumluları Eğitimini Tamamlayan, Verileri Eksiksiz, hatasız ve  ilk tamamlaması dolayısıyla Anamur İlçesi takdir toplayarak teşekkür edildi.

CHP Anamur İlçe yaptığı eğitim çalışmaları nedeniyle toplantıda sürekli olarak örnek gösterildi. İlçelerin bilgilerinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bizzat rapor edildiği bilgisi de paylaşıldı. Bu nedenle Öbek sorumlularının Ev Ziyaretlerine hemen başlanmasının öneminin de altı bir defa daha çizildi.

Konu ile ilgili bilgi veren Parti Okulu Eğitmeni Mesut Güven,  İlde gerçekleşen eğitim toplantısında ilçemizin başarısından ve çalışmalarından dolayı örnek gösterilmesi, teşekkür edilmesi bizi çok mutlu etti. Biz de Eğitmenler olarak, bu başarının İlçe Başkanı ve Yönetiminin özverili çalışmalarının sonucu olduğunu belirttik.

Bu vesile ile; İlçe Başkanımız Sayın Durmuş Deniz’e, Yönetimimize, Özellikle de Eğitimi hazırlayıp raporlayan İlçe Eğtim Sekreterimize, Bilişim sorumlumuz İle Eğitmenlerimize, kısacası emeği geçen herkese eğitmenlerimiz adına teşekkürler ederiz.” Dedi.

İbrahim POLATİbrahim POLAT