GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-01-2022 13:50   Güncelleme : 21-01-2022 13:52

Başkan Kılınç'tan Öğrencilere Karne Hediyesi Kar Şenliği..

Başkan Kılınç'tan Öğrencilere Karne Hediyesi Kar Şenliği..

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, bu gün karne alarak yarı yıl tatiline girecek olan öğrencilere Anamur’un yüksek kesimlerinden Belediyeye ait 7 kamyonla getirilen kar’ı Cumhuriyet meydanına döktürerek öğrencilere kar şenliği hediye etti.

 

Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Milli Eğitim müdürü İlyas Mercan’ın da katıldığı Kar şenliğinde öğrencilere Balon, Kek ve meyve suyu da hediye edildi.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, “Yarı yıl tatiline giren öğrencilerimizle, karne hediyesi olarak Cumhuriyet Meydanında düzenlediğimiz Kar Şenliğinde bir araya geldik. Yaylalardan getirdiğimiz kar ile doyasıya eğlenen çocuklarımıza balon, kek ve meyve suyu hediye ettik. Başarılarla dolu bir yarı yıl geçiren çocuklarımıza bol bol eğlenebilecekleri bir tatil diliyorum. Dedi.

Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan da “Pandeminin ardından 4 aylık yüzyüze eğitim döneminde yorulan öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak amacı ile böyle bir şenliği organize eden Anamur Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç’a teşekkür ederim. Tüm öğrencilerimize de ikinci döneme sağlıklı, enerji dolu, dinlenmiş bir şekilde gelebilmeleri için iyi tatiller diliyorum.” Dedi.

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT