GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-01-2022 16:45   Güncelleme : 25-01-2022 16:49

Özdemir Sonuçları Değerlendirdi..

Özdemir Sonuçları Değerlendirdi..

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, dün yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kongresi ve Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Özdemir gazetemize yaptığı açıklamada aylarca süren ve dün son bulan bir seçim çalışmasını geride bıraktıklarını ifade ederek, bu süreçte kendisine destek olan, olmayan, yanında olan, olmayan Anamur esnafına, Anamur halkına, dost ve arkadaşlarına çok teşekkür etti.

“Çok zevkli ve çok demokratik bir seçim süreci yaşadık, diğer aday arkadaşlarımızla da aramızda kırgınlık dargınlık olmadan seviyeli çalışmalar yürüttük.” diyen Özdemir, “Dün yapılan seçim sonucunda Özkan Poçulu arkadaşımız bizden az bir farkla bu yarışı önde tamamladı. Takdir esnaflarımızındır. Kazanan arkadaşımızı buradan bir kez daha kutluyorum. Hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Rakamlar Sosyal Medyada farklılıklar Gösteriyor..!

“Sandıktan çıkan rakamların sosyal medyada yapılan paylaşımlarda farlılıklar gösterdiğinin altını çizen Özdemir, sandıktan çıkan sonuçlara göre sonuçlar 775-702-203 şeklindedir.” Diye konuştu.

Rakamlar Şöyle;

Özkan POÇULU :775 Oy

Ahmet ÖZDEMİR: 702 Oy

İbrahim ATEŞ:  203 Oy

İbrahim POLATİbrahim POLAT