GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-01-2022 14:59   Güncelleme : 27-01-2022 14:59

Anamur Esnaf Odasında Devir Teslim Töreni

Anamur Esnaf Odasında Devir Teslim Töreni

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Devir Teslim töreni.

24 Ocak Pazartesi günü yapılan Esnaf Odası Seçimlerinde en yüksek oy alarak Esnaf Odası Başkanı seçilen Özkan Poçulu bu gün Başkanlık koltuğuna oturdu.

Dün İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Poçulu ve Yönetimi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda bu gün saat 10.00’da yapılan devir teslim töreni ile görevi resmen devir alarak  başkanlık koltuğuna oturdu.

Üç dönemdir Oda başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Ahmet Çetin “üç dönemdir içra ettiğim Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık görevimi, tadında bırakmak gerektiğini düşünerek, tekrar aday olmadım. Aday olan 3 arkadaşımızdan eski yönetim kurulu üyem Özkan Poçulu ve diğer yönetim kurulu arkadaşlarım kazandı. Kendilerine hayırlı olsun diyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Üç dönemdir birlikte çalıştığımız tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Devir Teslim Töreninden Duygulu Anlar Yaşandı..

Ahmet Çetin konuşması sırasında duygulanarak göz yaşlarını tutamazken, salondaki tüm katılımcılarda kendisini alkışlayarak bu duygulu anlara katkı sağladılar.

Yeni başkan Özkan Poçulu ve Yönetimi üç dönemdir başarılı görev yapan Ahmet Çetin’e çiçek ve plaket takdim etti.

Oda çalışanları da üç dönemdir birlikte çalıştıkları başkan Ahmet Çetin’e plaket ve çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.

Kerim Toru hoca tarafından okunan Kur’anı Kerim tilaveti ve yapılan dua ile devir teslim töreni son buldu.

 

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT