GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2022 08:01   Güncelleme : 24-02-2022 08:35

5. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Anamur’u Temsil Edecek..

5. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Anamur’u Temsil Edecek..

50%">Anamur Turizm Derneği Başkanı Fatih Şen, Anamur Belediyesi işbirliğinde 5. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacaklarını söyledi.

Fatih Şen, yaklaşık 18 ülkenin, 40 bin kişinin ziyaret edeceği fuarda, dernek olarak yürütülen hazırlık çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, “03-06 Mart 2022 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan TRAVELEXPO ANKARA Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Anamur Belediyesi tarafından Anamur’lu Turizmci işletmelere ve derneğimize stant tahsis edildi. Stantta ilçemizin tarihi, doğal ve kültürel değerleri ile birlikte marka ürünleri ve yöresel el sanatlarını da tanıtacağız.

 

Standımızda, ziyaretçilere fuar süresince Anamur Belediyesi Halk Oyunları Ekibi yöresel gösteriler sunacak. Ziyaretçilere Anamur’a özgü Anamur muzu ve çileği ikram edilecek.

 

Bizlere ve ilçemizde faaliyet gösteren turizm işletmelerine stant temini sağlayan, bölgenin tanıtımına desteklerini esirgemeyen Sayın Anamur Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç’a ve fuar ekibine derneğim ve üyelerimiz adına teşekkür ederim.” dedi.

İbrahim POLATİbrahim POLAT