GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2022 16:48

Anamur Belediyesi Kadınların Gününü Kutladı..

Anamur Belediyesi Kadınların Gününü Kutladı..

Anamur Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kent genelinde kadınlara çiçek dağıtarak günlerini kutladı.

Belediye Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu, Başkan Yardımcıları Mehmet Tuğrul ve Mahmut Kara ile birlikte belediyede görev yapan kadınlara çiçek dağıtımı gerçekleştirerek günlerini kutladı.

Ayrıca Muşurup Sanat Sokağında bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret eden heyet kadınlara çiçek dağıtımı gerçekleştirerek günlerini kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Anamur Ceza İnfaz Kurumunu da ziyaret eden Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu cezaevinde görevli kadınlara çiçek hediye ederek günlerini kutladı. Ceza İnfaz Kurumu tarafından kadınlar günü nedeniyle hazırlanan programda kadına yönelik şiddetin son bulması temenni edilerek pasta kesildi.

Ayrıca cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlülere de çiçek gönderilen program hakkında bilgi veren Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu: "Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç Ankara'da bulunduğu için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle personelimize ve Anamurlu kadınlarımızı ziyaret ederek günlerini kutlamamızı istedi. Bizlerde başkan yardımcılarımız ve mesai arkadaşlarımızla kadınlarımızı ziyaret ederek belediye başkanımızın selamını iletip günlerini kutladık. Kadınlarımıza çiçek hediye ettik. Bir kadın olarak Ankara'da bulunmasına rağmen Anamurlu kadınlarımızı unutmayan Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç'a nezaketi nedeniyle teşekkür ediyorum. Ayrıca yaşamın her alanında etkin rol oynayan bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum." dedi.

İbrahim POLATİbrahim POLAT