GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-04-2022 18:27   Güncelleme : 06-04-2022 18:33

Başkan Kılınç Meclis Salonunda Öğrencilerin Sorularını Cevapladı..

Başkan Kılınç Meclis Salonunda Öğrencilerin Sorularını Cevapladı..

150%">15 Temmuz Milli İrade İlkokulu ve Şükrü Köymen İlkokulu 3. sınıf öğrencileri yerel yönetimler dersini Meclis Salonunda işledi.

 

Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu ve Şükrü Köymen İlkokulu 3. sınıf öğrencileri yerel yönetimler konusunda Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı Belediye binasında ziyaret ederek merak ettikleri soruları sordular, başkan Kılınç öğrencilerin sorularını onların anlayabileceği dilde cevapladı. Küçük misafirlerini Belediye Meclis salonunda ağırlayan Başkan Kılınç, öğrencilere ikramlarda bulundu ve Kitap Hediye etti.

 

 

Başkan Kılınç, “15 Temmuz Milli İrade İlkokulu ve Şükrü Köymen İlkokulu 3. sınıf öğrencileri belediyemizde ağırlayarak Yerel Yönetimler konusunu bizzat yerinde öğrenmek isteyen çocuklarımızın sorularını cevapladık.

 

Yerel yönetimler konusuna duydukları ilgi ile hepimizi şaşırtan çocuklarımızın gelecekte siyasette ve bürokrasi de önemli görevler üstleneceğine inanıyor, çocuklarımıza ve öğretmenlerimize ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. “dedi.

 

 

İbrahim POLATİbrahim POLAT